Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Queen Черния списак

4 posters

 ::  

Go down

Queen Черния списак Empty Queen Черния списак

Писане by Admin Съб Юли 28, 2012 7:22 pm

Както всички тук знаем, Queen са гениална група, Laughing създали гениална музика. Тази тема обаче има за цел, да е място в което да споделяма какво не харесваме в Queen или някой от членовете й!
Ако има песен или албум или клип, които не можете да понасяте или просто не харесвате, това е мястото в което да си излеете душата! Същото важи и за някой член от групата или някоя постъпка, която не одобрявате.
Не се стеснявайте, ами пишете, защото е ясно че всеки не одобрява нещо.
Admin
Admin
 
 

Брой мнения : 760
Join date : 21.06.2012
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Queen Черния списак Empty Re: Queen Черния списак

Писане by ???? Съб Юли 28, 2012 7:36 pm

Има само една песен, която не ми е сред любимите... Mustapha... Не се сещам за друго..
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Queen Черния списак Empty Re: Queen Черния списак

Писане by Lady Taylor Съб Юли 28, 2012 7:45 pm

И аз се сещам само за две-три
Dont try suiside и Ogre Battle Very Happy
Lady Taylor
Lady Taylor
 
 

Брой мнения : 276
Join date : 15.07.2012
Age : 48
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Queen Черния списак Empty Re: Queen Черния списак

Писане by Admin Нед Юли 29, 2012 6:14 am

Flash много едобразен! че има поне едно яко парче football fight! И също Staying Power Suspect също и Get down make love Бляяяяяяяяяяя А проекта с Адам Бляяяяяяяяяяя Sory Fight Wall pale No
А какво му е лошото на Dont try suiside? Huh?
Admin
Admin
 
 

Брой мнения : 760
Join date : 21.06.2012
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Queen Черния списак Empty Re: Queen Черния списак

Писане by Lady Taylor Нед Юли 29, 2012 8:19 am

Admin написа:Flash много едобразен! че има поне едно яко парче football fight! И също Staying Power Suspect също и Get down make love Бляяяяяяяяяяя А проекта с Адам Бляяяяяяяяяяя Sory Fight Wall pale No
А какво му е лошото на Dont try suiside? Huh?

За Флаш подкрепям мнението ти на 100%,а за Dont try suiside -просто не ми харесва Very Happy
Lady Taylor
Lady Taylor
 
 

Брой мнения : 276
Join date : 15.07.2012
Age : 48
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Queen Черния списак Empty Re: Queen Черния списак

Писане by Scorpi_94 Нед Юли 29, 2012 8:51 am

Мен ме дразнят проектите Queen + Paul Rogers и Queen + Adam Lambert. Просто Пол Роджърс ми е противен, а към Адам нямам нищо против, харесват ми песните му, но просто не се връзва с тая група! Dots
Scorpi_94
Scorpi_94
 
 

Брой мнения : 498
Join date : 26.06.2012
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Queen Черния списак Empty Re: Queen Черния списак

Писане by ???? Нед Юли 29, 2012 10:10 am

На мен пък Queen+Adam Lambert ми харесва... Queen+Paul Rodgers не особено... Но пък албумът им не беше лош, всъщност... Според мен нещата седят така... Никой не е можел, не може и няма да може да бъде като или по-добър от Фреди... И ако някой очаква това от Адам или Пол, винаги ще е разочарован... Аз гледах всички концерти с Адам, дори тези в Лондон, на live stream... И много ми харесаха, публиката го хареса... Според мен концертите бяха страхотни и с удоволствие бих отишла, ако можех. Това си е и шанс за хората, които не са имали шанс да видят Queen на живо, да го сторят... Изпълненията на самите Бри и Родж също ми се сториха по-добри от преди.... (с Пол)
А ето и коментар, който открих в youtube, и с който съм напълно съгласна...
Queen are still there.. Brian and Roger are QUEEN!!! They were a group.. not Freddie Maercury & Co.
Of course we all miss Freddie and John..but why do you say Brian and Roger are not Queen????
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Queen Черния списак Empty Re: Queen Черния списак

Писане by mifashki Пон Авг 27, 2012 7:39 pm

Това последното според мен е по-правилно така: " Half of Queen are still there... Brian and Roger are half of Queen!!! They were group together with Freddie Mercury......."
With all my recpect, please...
mifashki
mifashki
 
 

Брой мнения : 52
Join date : 26.06.2012

Върнете се в началото Go down

Queen Черния списак Empty Re: Queen Черния списак

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 ::  

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите